Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mpio123/domains/blog.przyjacieldowynajecia.pl/public_html/wp-includes/default-constants.php:1) in /home/mpio123/domains/blog.przyjacieldowynajecia.pl/public_html/wp-content/plugins/wcp-contact-form/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mpio123/domains/blog.przyjacieldowynajecia.pl/public_html/wp-includes/default-constants.php:1) in /home/mpio123/domains/blog.przyjacieldowynajecia.pl/public_html/wp-content/plugins/wcp-contact-form/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10
Partner na Studniówkę

Przyjaciel do Wynajęcia

Partner na Wesele, Partnerka na Imprezę, Petsitter, Opiekunka, Przewodnik po Mieście

Przyjaciel do Wynajęcia header image 2

Partner na Studniówkę

Grudzień 11, 2011 · Brak Komentarzy · Bez kategorii

Studniówka zbliża się wielkimi krokami. Nie masz partnera na studniówkę ? Szukasz partnerki na studniówkę ? To już żaden problem. Na portalu Przyjaciel Do Wynajęcia znajdziesz partnera lub partnerkę na studniówkę, partnera na wesele, partnera na każdą oficjalną imprezę. Szukasz kogoś, który dobrze wygląda, potrafi tańczyć, jest szarmancki, dowcipny ? Twój partner na studniówkę 2012 ! Znajdziesz go u nas ! Sprawdź !

Serwis PrzyjacielDoWynajecia.pl  stawia dopiero pierwsze kroki a już cieszy się w Polsce dużą popularnością. Pomysł przyjaciela do wynajęcia zaczerpnięty został  z zachodu. Tego typu portale w USA , Kanadzie czy Japonii cieszą się ogromnym wzięciem. Do dziś z usług przyjaciół na całym świecie skorzystało tysiące osób.

Serwis PrzyjacielDowynajcia.pl  radzi sobie bardzo dobrze także w naszym kraju.

Usługa Imprezy Oficjalne, Bankiety Towarzyszenieto jedna z najbardziej popularnych usług w serwisie.

Użytkownicy portalu, którzy skorzystali z tego rodzaju usług bardzo sobie je chwalą. Rekomendują takie rozwiązanie jako idealne dla singla czy singielki. Są przecież takie okazje – jak studniówka czy wesele, na których trudno pojawić się samej/ samemu.

Jak skorzystać z serwisu ? Jak znaleźć partnera lub partnerkę na ważną imprezę ?

To bardzo proste. Wejdź na stronę www.przyjacieldowynajecia.pl Znajdziesz tam dwa rodzaje kont : Przyjaciel i Użytkownik.

Konta Przyjaciel przeznaczone są dla osób, które oferują swoje usługi. Zakładają profile na portalu, by przedstawić siebie, oraz aktywności (usługi) do jakich można ich wynająć.

Konta Użytkownik przeznaczone są dla osób poszukujących usługi, chcących wynająć przyjaciela. Dzięki założeniu konta na portalu oraz wykupieniu niewielkiego abonamentu mają oni pełen dostęp do serwisu. Mogą korzystać z zaawansowanej wyszukiwarki przyjaciół, mają dostęp do wszystkich profili ( zarówno publicznych jak i prywatnych ) oraz co najważniejsze mają dostęp do danych kontaktowych przyjaciół – mogą się z nimi skontaktować bezpośrednio bądź za pośrednictwem wiadomości na portalu.

223 Total Views 2 Views Today

Tagi:

0 komentarzy ↓

  • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Skomentuj